پارچه نخی پیراهن

پارچه هايی كه ما در اين بخش به شما معرفي ميكنيم به دليل رنگبندی ها و نيز طرحبندی های فوق العاده گسترده ای كه دارد و نيز از هر طرح مقدار تيراژ محدود بوده شما عزيزان در زمان خريد از اين موضوع اطمينان داريد كه لباسي كه بر تن شماست يک لباس كاملا خاص و جديد است و همانند و نظير آن را در جاهای ديگر به ندرت ميتوان يافت كرد.زيرا مشابه اين نقشه ها ممكن است ازالياف طبيعی پنبه تشكيل نشده باشد و دارای مواد باشد .

فروشگاه ايران تترون به تازگی در زمينه پيراهن های دوخته شده ی همين پارچه های ١٠٠٪؜طبيعی نيز فعاليت خود را بصورت جدی و كاملا متفاوت آغاز كرده است و از پارچه نخی پیراهن برای دوخت پیراهن استفاده می شود .پيشنهاد ما به شما عزيزان فقط يكبار امتحان كردن پارچه نخی پیراهن مردانه است که جدید بوده و تازه به عرصه ی بازار و صنعت پارچه وارد شده است .

پارچه نخی پیراهن به پوست بدن شما اجازه طبيعی نفس كشيدن را ميدهد و در نتيجه شما در طول روز و در هنگام استراحت در منزل از احساس و حال خوبی برخوردار ميشويد.خاصيت پنبه-لطيف بودن،جذاب بودن،و قابل تنفس بودن آن است و شما ميتوانيد در مجالس رسمي يا مكانهای خودمانی يا مكان های اسپرت و خاص استفاده  از این نوع پاچه ها استفاده کنید.

با پارچه های نخی بيشتر ديده شويد و چشمان ديگران را به سمت خود مورد توجه قرار دهيد زيرا كه همانند اينگونه پارچه ها را تا به امروز در فروشگاه های برند سطح كشور كمتر ديده ايد.مصارف اين پارچه ها بسيار گسترده است و براي مانتويی های خاص و پيراهني های مردانه و زنانه نيز بسيار استفاده ميشود.

بسياری از مردم در مقابله با پارچه های نخی قديمی نگران چين و چروک بيش از حد آن هستند اما اينگونه پارچه های معرفی شده در فروشگاه ما شامل آن موارد قديمی نميشود و علاوه بر ١٠٠٪؜پنبه ای بودن بسيار كمتر از پارچه های قديمی و نخی چروک و بد حالت ميشود و بدين ترتيب شما در خريد اينگونه پارچه ها با يک تير ده ها تير به قلب هدف خواهيد زد.

فروشگاه ايران تترون که در زمینه ی فروش عمده پارچه فعالیت دارد اعلام می نماید آمادگی همكاری با كليه توليدی های البسه و فروشگاه های بزرگ لباس سطح كشور را دارد و اين اطمینان را نیز به شما میدهدکه بطور حتم سلیقه و خواستار شما را برآورده خواهد کرد .

از پارچه هاي ١٠٠٪؜ كتان ما بصورت ماهانه ديدن فرماييد.