تترون بیمارستانی

پارچه هاي تترون سفيد بيمارستاني:(مخصوص لباس هاي پزشكي و پرستاري):

پارچه تترون سفيد بيمارستاني بايد نسبت به پارچه هاي ديگر از تراكم بيشتري برخوردار باشد زيراكه بيشتر در معرض ساييدگي و خوردگي قرار ميگيرد.اين پارچه با گرماژ ١٨٠ گرم براي شما عزيزان قابل عرضه است.

بدليل لطافت و طرح خاص اين پارچه مورد استقبال بسياري از ارگان ها مخصوصا بيمارستان ها و كادر نيرو دريايي و هوايي قرار گرفته است.

يكي از نكات بسيار مهم اين پارچه اين است كه بايد از ثبات رنگ در برابر شست و شو مكرر نيز برخوردار باشد.

قیمت پارچه تترون بیمارستانی

قیمت پارچه تترون همانند کلیه پارچه ها و دیگر اجناس با قیمت های متفاوتی در بازار عرضه می شود و تنها علت به وجود آمدن قیمت های متعدد،وجود واسطه های زیاد بین تولید کنندگان و مصرف کننده پارچه می باشد و این امر باعث به وجود آمدن یک تورم کاذب و در پی آن کاهش قدرت خرید مردم و در نتیجه کاهش فروش کارخانه های پارچه میشود. هزینه های جابه جایی و واسطه های زیاد باعث شده که مردم گرانتر خرید کنند.

فروشگاه ایران تترون با راه اندازی این وب سایت گامی در تعدیل قیمت ها و جلوگیری از فروش پارچه توسط واسطه ها و دلال ها برداشته است .قیمت های مناسب و واقعی انواع پارچه ،از جمله پارچه تترون را می توانید در این سایت مشاهده کنید و با خرید اینترنتی ،پارچه مورد نظر خود را درب منزلتان تحویل بگیرید .

فروش پارچه با متراژ کم با همان قیمت فروش عمده پارچه ،محاسبه می گردد.

هدف ما ،جلب رضایت شما مشتریان گرامی می باشد.

ویژگی های پارچه تترون بیمارستانی

بیمارستان ها و مراکز درمانی بیشترین مصرف را در پارچه تترون دارند و عموما رنگ های مورد استفاده بیمارستان ها از پارچه تترون ،سفید ،آبی آسمانی ،صورتی ،لیمویی ،سبز مغز پسته ای و سبز پررنگ که به سبز بیمارستانی معروف است ،می باشد.

پارچه تترون بیمارستانی به دلیل شستشو با انواع مواد ضدعفونی کننده باید دارای خصوصیاتی باشند که آن ها را از سایر پارچه های تترون مجزا می کند .مورد اول ،اینکه باید دارای رنگ ثابت باشند تا باشستشوهای مکرر رنگ آن ها نرود و ثابت بماند .مورد بعدی اینکه ،پارچه تترون باید سبک و در عین حال بدن نما نباشد .و مورد سوم ،پارچه تترون مورد استفاده در بیمارستان باید بسیار لطیف باشد که این مورد مربوط به وزن پارچه تترون می باشد .وزن پارچه های مورد استفاده در بیمارستان باید بین 150 تا 175 باشد .

فروشگاه ایران تترون ارائه دهنده انواع پارچه تترون بیمارستانی در کلیه رنگ های مورد استفاده در بیمارستان با قیمت بسیار مناسب و کیفیت عالی می باشد.